Kameralı gider tıkanıklığı açma işlemi ile tıkanan giderlerinize pratik şekilde çözüm sunuyoruz. Gerek lavabo, gerek tuvalet, gerekse de banyo giderleri yabancı cisimler sebebiyle tıkanabilir. Gider açma işlemi ile gider hattının eski haline getirilmesi gerekir. Böylece tıkanıklığın yaşandığı ev ya da işyerinde mağduriyet yaşanmasının da önüne geçilir.

Tıkalı gider açma işlemi, anlatıldığı kadar kolay bir etkinlik değildir. Söz konusu işlemin uzman kişiler tarafınca yapılması gerekir. Belli önlemler alınmadan ya da yanlış tesis sonucunda meydana getirilen işlem negatif sonuçlar doğurur. Hakan Altyapı Tesisat tarafından kameralı gider tıkanıklığı açma işlemi profesyonel uygulamalar ile yapılmaktadır. 

Tıkalı gider açma işlemi için kullanıcı ilk etapta kimyasal lavabo açıcılardan yararlanmak isteyebilir. Söz konusu kimyasallar kısa sürede giderin açılmasını sağlar. Kimyasallar, tıkanıklığa sebep olan yabancı cisimlerle reaksiyona girerek bunların giderden temizlenmesini sağlar. Fakat söz konusu kimyasalların pimaş borularına ciddi zararları vardır. Kimyasal uygulaması sonunda, belli bir süre sonrasında borularda çatlama görülür. Bu da kullanıcıyı maddi içsel yıpratan bir durumdur. Gider açma işlemi sayılan hususlardan dolayı çağıl imkânlarla yapılmalıdır. Firmamız bu anlamda her türlü yeterliliğe haizdir. Firmamızdan aldığınız hizmet yardımıyla tıkanıklık problemi kısa sürede giderilir.

Gider Tıkanıklığı Hangi Bölgelerde Görülür?

Ev ya da işyerinin çeşitli yerlerinde gider tıkanıklığı problemi ile karşılaşılabilir. Bu kapsamda tıkanıklığın çoğunlukla görüldüğü bölgeleri şu şekilde sıralayabiliriz.

• Tuvalet ve klozet gider hatlarında,
– Küvet ya da banyo gider borularında,
• Mutfak ya da tuvalet lavabo giderlerinde,
– Balkon süzgeçlerinden giden hatta,
• Binanın gider hatlarında tıkanıklık sorunu ile karşılaşılabilir.

Kameralı cihazlar ile tıkalı gider açma işlemi kolaylık ile gerçekleştirilir.

Kırmadan Gider Açma 

Tıkalı gider açma işlemi için kameralı gider tıkanıklığı açma yöntemi uyguluyoruz. İşlem esnasında ilk olarak gider hattına kamera gönderiyoruz. Kameradan eşzamanlı olarak aldığımız görüntü ile tıkanıklığın nedenini tespit ediyoruz. Bu sayede ev ya da işyerinizdeki tıkanıklığı herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirmeden yapıyoruz. Herhangi bir kırma-dökme işlemi uygulanmadığı için kullanıcıya ekstra bir külfet çıkmaz.

Gider hatlarından yaşanmış olan tıkanıklığın temelinde kullanıcı hatası yatar. Tuvalet ya da klozete atılan, çocuk bezi ya da suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıtları tıkanıklığın temel sebepleri arasındadır. Bunun yanında gidere gönderilen sert cisimler de tıkanıklığın sebepleri arasındadır. Sonuçta bu tür cisimler pimaşta belli bir noktaya kadar ilerler. Daha çok ilerleyemeyen cisimler tıkanıklığa sebep olur.

Gider borusunun tıkanması sonucunda yaşam alanında kötü koku oluşur. Bunun yanında tıkanıklığın olduğu tuvalet ya da banyo, sorun giderilene kadar kullanılamaz. Ek olarak yaşam alanında tıkanıklıktan kaynaklı salgın hastalık problemi de oluşabilir. Kameralı gider tıkanıklığı açma uygulaması ile sorun kısa sürede tespit edilecektir.
Meydana getirilen tespit sonrasında robot uygulaması ile gider açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Robotun kullanılması, gider açma işlemi esnasında herhangi bir kırma işlemi yapılmamasına imkân sağlar. Bu da fazladan bir görüntü kirliliği ve harcama ile uğraşmamanız anlama gelir.

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Kameralı gider tıkanıklığı açma işleminin yaygın olarak uygulanmış olduğu alanlardan biri de banyolardır. Banyo giderinin tıkanmasının temel sebebi banyoda iken dökülen kıl, tüy ve saçlardır. Söz konusu olumsuzluğu ortadan kaldırmanın en etkili yolu kaliteli bir süzgeç kullanmaktır. Bu sayede tıkanıklığa yol açan cisimler gider hattına girmeden tutulabilir.

Banyo gideri açma işlemi esnasında gider hattına kamera gönderilerek tıkanıklık sorunu tespit edilir. Sorunun tespit edilmesini müteakip banyo tıkanıklığı sorununuz kısa sürede giderilir.

Lavabo Gider Tıkanıklığı Açma 

Lavabo gideri tıkanıklığı da sık karşılaşılan problemlerden biridir. Kameralı tıkalı gider açma işlemi, lavabolarda da uygulanır. Mutfak lavabosuna dökülen yiyecek artıkları, yağ kalıntıları ve çay posaları tıkanıklığın temel nedenleridir. Söz mevzusu durumda lavabonun gideri belli bir yerden sonrasında daralır. Bu daralma da tıkanıklığa niçin olur. Tıkanıklığın bulunduğunu lavaboya dökülen suyun geri tepmesinden anlayabilirsiniz. Robotla müdahale yöntemi ile mesele kısa sürede giderilir.

Tuvalet Gider Tıkanıklığı

Kameralı tıkalı gider açma tekniği ile tuvalet gideriniz de tıkanıklıktan kurtulur. Tuvalet giderine atılan peçete, tuvalet kâğıdı benzer biçimde cisimler tıkanıklığın temel sebepleri arasındadır. Hem tuvalet hem de klozetinizin tıkanması durumunda robotla meydana getirilen uygulama ile mesele çözülebilir.

Meydana getirilen tüm tıkanıklık açma işleminde kameralı gider tıkanıklığı açma tekniğini uyguluyoruz. Bu sayede işimizi oldukça daha ustalaşmış ve çağıl imkânlarla yapmış oluyoruz. Her türlü tıkanıklık açma, tıkalı gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma işlemleriniz için web sitemizde bulunan yazışma numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.