Bursa Su Tesisatı

23 Ocak 2022by admin0

Alo Bursa Tesisat olarak yıllardır Bursa‘da hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için uzman ekiplerle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.
Banyo ve mutfak tadilatlarınızı modern tasarım detaylarıyla gerçekleştirerek istediğiniz özel mekanları oluşturmaktadır. Ayrıca uzmanlaşmış olduğu gider açma, su kaçak tespiti ve petek temizleme hizmetleri ile sizlere çözümler sunmaktadır.
Sizde Bursa Su Tesisatı seçerek kaliteli hizmet ve memnuniyetiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hizmetlerimiz arasında Atık Su Tesisatı, Banyo Tadilatı, Basınç Düşürücü Montajı, Doğalgaz Tesisatı, Duşakabin Montajı, Evye Montajı, Filtre Çekvalf Montajı, Gömme Rezervuar Montajı, Kalorifer Tesisatı, Kombi Bakımı, Petek Temizleme, Su Kaçağı Tespiti, Temiz Su Tesisatı, Termostatik Vana Değişimi, Vitrifiye Montajı ve birçok hizmet bulunmaktadır.

Su Tesisatı: Temiz suyun kaynaktan çıkarılıp temiz su tesisat borularıyla evimizde kullanıma hazır hale gelmesi ve kullanımından sonra atık su tesisatlarıyla alınarak arıtıldıktan sonra doğaya boşaltılmasıdır.

Su tesisatı evin en önemli kısmıdır su sızıntılarının verdiği zararlardan dolayı bir çok bina depremlerde hasar görmüştür veya yıkılmıştır, bu kötü sonuçlara maruz kalmamak için su tesisatınızdan kaynaklanan sızıntıları tespit ettirip onarımını alanında uzman ekibi ile ALO BURSA TESİSAT üstlenmektedir

Su Tesisat Uzmanlarına yani bize güvenin..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DOKUN ARA