Bursa Su Kaçağı Tespiti

26 Ocak 2022by admin0

Bursa Su Kaçağı Tespiti

Bursa su kaçağı bulma servisi, yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek topyekün tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız. Su kaçakları genel anlamda alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir . Sudan oluşan bu sorunlara teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız . Son sistem boru görüntüleme kameraları yardımıyla artık  sorunlu bölgeyi bulmak oldukça kolay oldu . Eskiden olsa yapı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonrasında komple bir değişiklik içine girerek tadilat süreci başlardı su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dertten garantili bir halde kurtarıyor.
Evimizdeki su kaçaklarının emareleri şu şekilde gözlemlenmektedir; tavanların sararması , küflenmesi , kötü kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi en oldukça rastladığımız görüntülerdir . Sizin de su tesisatı kaçağı şüpheleriniz var ise firmamızı aramanız ve buluşma almanız gerekmektedir . Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul’da su kaçak tespitleri işleri icra eden firmamız devamlı yanınızdadır. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz. Bir oldukça bölgede servis noktamız mevcuttur.
Servisimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu denetim etmektedir , sızdırmazlık testleri uygular eğer bir problem var ise akustik dinleme aleti ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını yalnız o bölüm içinde gerçekleştirir . Mesele görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; gider içleri , lavabo , küvet ve ana giderler denetim edilir . Sonraki işlem ise sıcak su ve yalıtım kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile denetim edilir. Özetlemek gerekirse sorunu bulmak adına tüm su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak suretiyle eğitim görmüş personellerimiz sizlere sorunsuz hizmet elde edecektir.
Su tespiti yaptıracağınız firmanın su kaçağı tamiri ücretinden ziyade hangi şekilleri kullandığı ,yeri ( açık adresi ) ve rapor ile beraber satmaca veriyor mu ? Durağan(durgun) numaramı yoksa sitede cep telefonu mu var , son zamanlarda sektörde yaşanmış olan rehavetle çıkan kişi firmaları müşterilere yanlış tespit yaparak yine ulaşamadıkları görülmüştür . Bu firmalar google arama motoruna reklam vererek kısa yoldan para kazanma gayreti içerisindeler . Lütfen duyarlı olalım yaptıracağımız işlerde satmaca isteyelim zira satmaca sizin garantiniz , hakkınızı arayacağınız bir belgedir.
Bir öteki kırmadan su kaçak bulma yöntemi ise ilaçlı kapatıcılar . Bu ilaçları genel olarak kombi su eksiltmesi  , kalorifer kaçakları ve temiz su tesisat kaçağı için üretilmiştir . İlacın görevi delik olan noktaya ulaştığında hava ile teması anında kristalleşerek deliği kapaması işlemdir.Bu işlem müşterilerimize öncelikle aklına yatmasada uyguladığımız müşterilerimizden hep pozitif sonuçlar aldık hiçbir yer kırılmadan su kaçağını kapatan kimysal ile problemi çözüme kavuşturmak bizim uzmanlık alanımızdır.
Bursa en ucuz su kaçağı tespiti fiyatı veren servis hizmetini sunuyoruz 99 TL ye tam denetim yapıyoruz. Temiz su borusu ne kadara tespiti , kirli su borusu kameralı kaçak tespiti için bizi arayabilirsiniz. Çözüm Merkezi tesisat firmamız en ucuz fiyata su kaçağı bulma işlemini tüm İstanbula aynı fiyat üstünden yapmaktadır. En ucuz su kaçağı şirketi için sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz.
Su kaçakları hakkında bilgisi olmayan müşterilerimiz için aşağıda su kaçağı belirtilerini maddeler haline yazdık sadece daha geniş çaplı bilgiye size en yakın servisimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Bazı belirtiler ; Su faturasnın yüksek gelmesi , fayans arasındaki derzlerin sararması yada kararması aynı şekilde evin duvarında parkesinde kabarma olması, musluklar ve sifon kapalı iken su saatinin dönmesi , kombi su seviyesinin devamlı olarak azalması ve en önemlisi alt komşunun tavanında oluşan kabarmalar örnek olarak gösterilebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DOKUN ARA